Nogometni šolski dan

V sredo, 7.10. 2015, se je v telovadnici OŠ Griže odvijalo prvo tekmovanje  v okviru ŠŠT v novem šolskem letu in sicer občinsko prvenstvo v nogometu za starejše dečke in deklice. Na turnirju so sodelovale vse šole iz naše občine, skupaj pa 7 ekip.

V zelo zanimivih in napetih tekmah je bila v kategoriji deklic najuspešnejša ekipa OŠ Šempeter, pred domačinkami in OŠ Petrovče, v kategoriji dečkov pa je veliki finalni lokalni derbi med OŠ Petrovče in I. OŠ Žalec pripadel Petrovčanom in s tem tudi naslov občinskih prvakov, tretje mesto pa je osvojila ekipa OŠ Šempeter, ki je v malem finalu premagala Grižane.

Na področno tekmovanje sta se uvrstili najboljši ekipi v vsaki kategoriji. Vsem ekipam se zahvaljujemo za sodelovanje, najboljšima ekipama pa želimo veliko sreče in uspeha tudi na področnem tekmovanju.

Zapisnik iz tekmovanja in galerijo fotografij si lahko pogledate v nadaljevanju.